Vyhledávání

Pro mě jsou činčilky nejúchvatnější zviřátka pod sluncem, kterým jsem naprosto propadla a přiznám, že mě mají omotanou kolem pacek.

 

Naše "malá" čtyřka

  • neděle, 2.9.2012 03:34

Naše čtyřka prckovka byla dnes po dvou měsících vypuštěna na seznamování v dopoledních hodinách - a tedy musím říct - nic moc.

Čertík se projevil jako vůdce tlupy, pěkně si zjednal respekt, Tomášek sice chvíli odolával, ale něco si povídali za komodou a poté Tomík přišel, byl úplně vyčerpanej a zalehl mi do ruky a pak se statečně odebral na rameno a už nechtěl dolů.

Lukášek statečně očuchal obě dolní klece, než Čerťas dorazil a začal ho honit, a dokonce i Hugík se už naštval a po Čertíkovi skočil.

Po deseti minutách jsem si chytla i Lukánka a Tomíka a oba jsem na sebe položila. Dokud na sebe neviděli, tak hezky pochrupkávali, ovšem pak začali kachnit. Chvíli jsem je proti sobě držela, přestávali, pak zase začali, no, snad si sednou a jen se bojí.

Radši jsem je pak zahnala do klecí, ale že by byli nějak přiblblí, jak jsem je probudila, tak to nebyli. No, budeme se snažit dál, ať mají kluci kamarády a mají si s kým hrát.

Kleofášek přestal brát v sobotu antibiotika na pacinku, tak než to z něj vyprchá, a než se pořádně vykoupe po týdnu, tak ho zatím nechám být. Pak zase zkusíme seznamku... Kvídík s Tadýtkem si s Oskárkem nechtějí hrát a jedou si po svém, tak by bylo fajn, kdyby měl nějakého kámoše pro svoje blbinky.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Záměrně nezabraňuji kopírování textů a fotografií - kdo to bude chtít udělat, si stejně cestu najde.

Články, které jsem překládala ze zahraničních webů, mají uvedené zdroje.

Články, které píši sama, si poznám a pokud se někomu líbí, ať si je zkopíruje.

Jen mějte na paměti, že to není etické a je základní slušností uvést zdroj!

Chtěla bych podotknout, že všechny mé články jsem psala buď obecně, nebo z mých zkušeností s mými kluky.

Podobnost s kýmkoli jiným je podobnost čistě náhodná.

Kontakt

Ing. Petra Honáková

Zdeňka Štěpánka 3973
Chomutov 
430 01

petra.honakova zavináč gmail.com

tel. 777 145 995