Vyhledávání

Pro mě jsou činčilky nejúchvatnější zviřátka pod sluncem, kterým jsem naprosto propadla a přiznám, že mě mají omotanou kolem pacek.

 

Čertík komandér

  • čtvrtek, 6.9.2012 03:35

Vzhledem k tomu, že se Čertíka prckové dost bojí, tak jsem si včera řekla, že bych ho zkusila dát dohromady s třema dráčkama Kvídíkem, Oskárkem a Tadýtkem, že by si mohli třeba sednout.

No, po otevření klece Čertík nelenil a - jak je u něj zvykem - hned pelášil ven zkoumat, kde je co nového. Naše dravá trojka nastoupila na průzkum a čtvrt hodinky se z Čertíkovy klece nehnuli. Ovšem pak už se Kvídík nudil a protože byl Čertík nablízku, tak si ho šel očuchánkovat. Vše bylo chvíli v klidu a já si říkám: paráda, sedli si, to je super. Ovšem jen do chvíle, kdy Čertík po Kvídkovi skočil a začal ho honit. Zahnal ho k nim do klece a tu jim hned začal okupovat. Vyhazoval Kvídíka, honil ho, ten se samozřejmě nechtěl dát... Po chvilce vyběhli oba ven, Kvídík vyčítavej výraz, co to jako zas má bejt. Čertíka jsem tedy zahnala zpět do své klece, odtamtud vyhnala stále zkoumavšího Tadýtka a Oskárka a kluci si doběhali zbytek své hodinky v klidu.

Pak nastoupil Jonda s Matýskem a ke konci jsem si řekla, že zkusím s nimi opět pustit Kleofáška. Přistavila jsem mu nové hliníkové schůdky ke kleci, otevřela, Jonda už samozřejmě na prvním schodě. S Kleofáškem se očuchali, Jonda zalezl k němu do klece a zkoumal. Kleofášek si mezitím proběhnul pracovnu a pak se chvíli honili, ale dobrý... myslím, že se sobě líbí, kluci moji plyšoví...

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Záměrně nezabraňuji kopírování textů a fotografií - kdo to bude chtít udělat, si stejně cestu najde.

Články, které jsem překládala ze zahraničních webů, mají uvedené zdroje.

Články, které píši sama, si poznám a pokud se někomu líbí, ať si je zkopíruje.

Jen mějte na paměti, že to není etické a je základní slušností uvést zdroj!

Chtěla bych podotknout, že všechny mé články jsem psala buď obecně, nebo z mých zkušeností s mými kluky.

Podobnost s kýmkoli jiným je podobnost čistě náhodná.

Kontakt

Ing. Petra Honáková

Zdeňka Štěpánka 3973
Chomutov 
430 01

petra.honakova zavináč gmail.com

tel. 777 145 995