Vyhledávání

Pro mě jsou činčilky nejúchvatnější zviřátka pod sluncem, kterým jsem naprosto propadla a přiznám, že mě mají omotanou kolem pacek.

 

Lukášek už konečně bydlí s Huginkem

  • neděle, 30.9.2012 03:36

Po několika dnech, co jsem zkusila dávat Lukáška do klece Huginkovi a naopak se zadařilo.

Dnes odpoledne jsem frkla Lukáška k Huginkovi, Luky si zalezl do baráčku a tak hodinu zdatně kachnil, pak se uklidnil a večer šli spolu běhat... Všechno probíhalo v pohodě, občas se kluci honili, ale žádné kousance, žádné chlupy... Oba jsou docela bojínci a strašpytlíci. Po běhání si kluci sami zalezli do vyčištěné klece, Luky dokonce už ani nezalezl do domečku, ale šel vesele papkat. Po chvilce se už očuchávali a kroutili prdelkama s ocáskem, tak to snad už bude dobré.

Akorát na ně nesmím koukat. Lukynek mi předvádí divadýlko, jak je to strašně nespravedlivý bydlet ještě s tím otravou, co se ke mně pořád lísá - a na Huginka zase kachní. Ale jakmile odejdu a jen zkouším nakouknout za rohem, tak už se zas očuchávají... no, prostě herec každým coulem. 

Ovšem Huginek je moc hodnej činčiláček a nedá se. Předvádí Lukynkovi cirkusový kousky a na ty ho láká ven. Je to sranda na něj koukat. Neustále se k němu snaží dostat na domeček a po desátý se mu to i podařilo bez Lukynkova zakachnění...

Čertíček už má od čtvrtka vyndané stehy, očičko vypadá naprosto parádně, až zarostě chloupkama, tak se nic nepozná. Hlavně, že nepřišel o očko, šmudlík můj malinkej. Ovšem včera asi spapkal trochu víc mrkvičky a dneska má "mazláky", tak dostal jen pelety, což mu ovše nevadí, neb bylinky moc nemusí...

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Záměrně nezabraňuji kopírování textů a fotografií - kdo to bude chtít udělat, si stejně cestu najde.

Články, které jsem překládala ze zahraničních webů, mají uvedené zdroje.

Články, které píši sama, si poznám a pokud se někomu líbí, ať si je zkopíruje.

Jen mějte na paměti, že to není etické a je základní slušností uvést zdroj!

Chtěla bych podotknout, že všechny mé články jsem psala buď obecně, nebo z mých zkušeností s mými kluky.

Podobnost s kýmkoli jiným je podobnost čistě náhodná.

Kontakt

Ing. Petra Honáková

Zdeňka Štěpánka 3973
Chomutov 
430 01

petra.honakova zavináč gmail.com

tel. 777 145 995